loader image
Je vais en France
Fransadaoku.com Logo

Anasayfa / Okullar /

Paris Olimpiyatlarında Çalışma Fırsatı!

Paris Olimpiyatlarında Çalışma Fırsatı!

Başlangıcından bu yana 13.000’den fazla genç yetenek arasında rekabet tutkusuna katkıda bulunan Olimpiyat Yayın Servisi (Olympic Broadcasting Services) 2024 yazında yapılacak yarışmalar süresince, öğrencilere Paris Olimpiyatları için rüya gibi bir iş imkanı sunuyor. Tüm dünya başkentte gerçekleşecek etkinlikler için bilet ararken, Uluslararası Olimpiyat Komitesi’nin televizyon yayıncılığından sorumlu kuruluşu, perde arkasındaki macerayı yaşamak isteyen gençler için bir işe alım programı başlatıyor.

Olimpiyat Oyunlarının bir parçası olmaya ne dersiniz? Törenlerin ve her bir spor karşılaşmasının televizyon görüntülerinden ve dijital prodüksiyonundan sorumlu olan Olimpiyat Yayın Servisi, görüntülerin dünya çapında yayın hakkı sahiplerine dağıtımını da sağlıyor. Organizasyon, herkesin hafızasında yer edecek bir deneyim yaratmak için, 1.800’den fazla öğrenci işe alıyor!

 Yapım asistanı, teknik yardım veya idari destek gibi birçok alanda sizler de Olimpiyatlarda yerinizi alabilirsiniz!

Değerli ve Eğitici Bir Deneyim.

Ekim’den Kasım’a kadar Paris de gerçekleşecek program, sekiz farklı alanda 1.800 öğrenciye benzersiz bir eğitim imkanı sunuyor. Haber yapımından sosyal medya yönetimine, sahadaki gazetecilere destek sağlamaya kadar birçok pozisyon mevcut. Eğitim aşamasının sonunda 1.300 aday seçilecek ve Olimpiyatlar boyunca ücretli bir iş teklifi sunulacak.

Nasıl Katılabilirsiniz?

Bu türden benzersiz bir Olimpiyat eğitim programına kaydolmak için Fransa’da ikamet etmeniz ve akademik bir eğitim alıyor olmanız gerekmektedir (yeni mezunlar da kabul edilmektedir). İngilizce seviyenizin başlangıç ya da ileri seviye olması fark etmez. Bu programa ne kadar çabuk başvurursanız sizin için o kadar iyi!

Neredeyse 90 ülkeyi kapsayan çok kültürlü bir yarışmada unutulmaz anılar edinmeye hazır mısınız? Sizleri bekliyoruz!

Tüm pozisyonlar ve başvuru koşulları için bu linki ziyaret edebilirsiniz: https://www.obs.tv/btp

Diğer Paylaşımlar

cge
Grandes écoles: Mezunlar Hâlâ Kolayca İş Bulabiliyor
Hızlı işe alım ve yüksek maaşlar ! Grandes...
Devamını Oku
parcoursup2024
R
2534838-adobestock-323404875-766x438

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?

DOĞRU TERCİHİ YAPMANIZA YARDIM EDELİM!

DANIŞMANLIK ALIN!