Danışmanlık Hizmeti

FRANSA’DA EĞİTİM DANIŞMANLIK HİZMETİMİZ

1) FRANSIZCA DİL OKULLARI

Fransa’nın her bölgesinde Türkiye temsilcisi olduğumuz 20’den fazla dil okulu ile her yaştan, her seviyeden öğrenciye eğitim kariyeri planına uygun programlar ile danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Öğrencinin bu süreçle ilgili; uçak bileti, vize işlemleri, sigorta işlemleri, havalimanı karşılama ve transfer, konaklama, kurs kaydı, geziler ve aktiviteler dahil uçtan uca tüm ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. Fiyat bilgisi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

2) FRANSA’DA LİSE EĞİTİMİ

Öğrencin tercihine bağlı olarak Fransa’da yarım dönem veya tam dönem alternatifleri ile özel veya devlet okullarında eğitim alma imkanı sunuyoruz. Bu programımız öğrencinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde aşağıdaki hizmetleri içermektedir:

  • Aile yanı tam pansiyon konaklama ayarlanması
  • Tercih edilen uygun liseye yerleştirme
  • Vize işlemlerinin yapılması
  • Fransa’da bulunan ekip ile asistans hizmeti
  • 7/24 gözetim
  • Sağlık sigortası
  • Havalimanı transferleri
  • Yerel ulaşım biletleri
  • Okul kitapları

Fiyat bilgisi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

3) FRANSIZCA TERCÜME HİZMETİ

Talep eden öğrencilerimize dil okulu, lisans, yüksek lisans, doktora gibi bütün eğitim kariyer basamaklarını içeren evrakları için tercüme hizmeti sunmaktayız.

4) AKADEMİK EĞİTİM DANIŞMANLIK HİZMETİMİZ

a) Öğrenci profiline uygun okul seçimi: Öğrencinin Fransa’da eğitim görmek istediği alana yönelik devlet üniversitesi, özel okullar veya uzmanlık okullarının araştırması yapılır, okullar listelenip öğrenciye sunulur.

b) Okul yazışmaları ve mülakat desteği Öğrencinin seçtiği 7 tercih (en fazla 3’ü üniversite olmak üzere) için başvuru dosyası düzenlenir, mülakat ve yazışmalar yapılır, Campus France sistem girişinin yapılması işlemlerinde danışmanlık hizmeti verilir.

c) Konaklama işlemleri Öğrencinin konaklayacağı yer ayarlanır, gerekiyorsa garantör sağlanır, kira sözleşmesinin yapılması konularında danışmanlık hizmeti verilir.

d) Okul kabulü sonrası işlemler Öğrencinin okul kabulünü almasını takiben Fransa’ya gitmeden önce yapması gereken ön kayıt ile ilgili işlemlerinde danışmanlık hizmeti verilir.

e) Uzun dönem öğrenci vizesi işlemleri Campus France kayıt işlemleri, Vize online başvurusu, gerekli evraklar konusunda bilgilendirme, randevu alınması ve işlem takibi işlemleri gerçekleştirilir.

f) Fransa’ya yerleşim sonrası destek Öğrenciye Fransa’ya varışından sonra oturum izni başvurusu, sağlık sigortası, banka hesap açma işlemleri, konaklama ve elektrik sözleşmesi, konaklama kira yardımı başvurusu konularında danışmanlık hizmeti verilir.

Timur Özçıngırak

Öğrenci Eğitim Danışmanı


Fransa'daki eğitim ile ilgili gelişmeleri ve fırsatları kaçırmamak için mail bültenimize abone olabilirsin!

İstenmeyen posta göndermiyoruz!