loader image
Comment ça va?
Fransadaoku.com Logo

Anasayfa / Okullar /

Visale – Ücretsiz Garantör Hizmeti

Visale – Ücretsiz Garantör Hizmeti

Visale ( Okunuşu: vizal )garantisi, kiracıya sunulan ücretsiz bir garantörlük hizmetidir. Kiracının ödeyememesi durumunda konutun kira ve hasar bedelleri karşılanır. Kiracı, daha sonra, mali durumuna göre ayarlanmış bir programa göre, kendi adına ev sahibine ödenen tüm meblağları geri ödemek zorundadır.

Bu güvenilir ve ücretsiz garantörlük hizmeti sayesinde kiracılar ev sahiplerine güven vererek daha kolay ve hızlı bir konaklama bulma fırsatına sahip olurlar.

18-30 yaş arası bir yüksek öğrenim kurumuna kayıtlı her öğrenci visale’den yararlanabilir. Henüz Türkiye’deyken okul kabulünü almış ve Fransa’ya gitmeden önce konaklama arayışında olan öğrenciler için en önemli dezavantajı; maalesef öğrencilerden vize veya oturum izni belgesi talep ediyor olmasıdır. Dolayısıyla bu imkandan yalnızca öğrenci vizesini almış veya oturum izni olan öğrenciler yararlanabilir.

Visale Paris’te 800€’ya, diğer şehirlerde ise 600€’ya kadar herhangi bir gelir belgelemeye gerek olmadan garanti vermektedir. Paris’te 1500€’ya diğer şehirlerde 1300€’ya kadar olan kira bedelleri için ise; kiracının 1200€’nun üzerinde gelir göstermesi gerekmektedir.

Diğer Paylaşımlar

NİVERSİTEYİ TANIYALIM: Kampüste En Çok Vakit Gecireceğiniz, Bilmeniz Gereken Yerler
Fransa’da Moda Tasarımı Okumak
Fransa’da Moda Tasarımı Eğitimi
Fransa, moda dünyasının önde gelen merkezlerinden...
Devamını Oku
Ecole Nationale Superieure de Chimie de Rennes (ENSCR)
BUT Qualité Logistique Industrielle et Organisation

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?

DOĞRU TERCİHİ YAPMANIZA YARDIM EDELİM!

DANIŞMANLIK ALIN!