KURUMSAL

"Fransadaoku", La Travelia Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı şirketi'nin bir markasıdır. Yurtdışı eğitim danışmanlığı konusunda Fransa'da eğitim üzerinde uzman olup, Fransızca konuşan danışmanlarıyla hizmet vermektedir. 

Fransa'da her bölgede birden çok dil okulunun temsilcisi olarak Fransızca dil kursu ve yaz okulları konusunda öğrencilerin kurs kaydı, konaklama, ulaşım ve vize işlemlerinde danışmanlık desteği sunmaktadır. 

Fransa'da lise eğitimi almak isteyen öğrenci adaylarınının okul yerleştirme, ulaşım, aile yanı konaklama, vize işlemleri, ders materyallerinin sağlanması, sağlık sigortası temini gibi tüm ihtiyaçlarına cevap veren uçtan uca bir hizmet vermektedir. 

Fransa'da yükseköğrenim hedefi olan öğrenci adaylarımız için ise özel bir üniversite danışmanlık hizmeti vermekte olup; profile uygun okul seçimi, başvuru dosyalarının hazırlanması, mülakat ve yazışmaların yapılması, konaklama işlemleri, evrak tercüme hizmeti, uzun dönem öğrenci vizesi işlemleri, sağlık sigortası ve Fransaya varış sonrası destekleri kapsayan geniş bir yelpazede danışmanlık desteği sağlamaktadır.